Erciyes Spot Antalya İkinci El Eşya Alanlar DünyasıAntika eşya denince akla maddi ve manevi değeri yüksek olan eski eşyalar,eski zamanlar gelir. Bir eşyanın antika sayılabilmesi için uzun ömürlü olmasının yanı sıra nadir bulunma niteliğinde olması gerekir. Her eski eşyaya antika’dır demek biraz güçtür. Bunun yanında yıllardır özelliğini kaybetmemiş ve itinayla korunan eşyalar da antika’dan sayılabilir. Bunlar herhangi bir ev eşyası, heykeller, tablolar, sanat yapıtları, mobilyalar veya herhangi bir eşya da olabilir.

Antika Eşya Nasıl Anlaşılır?

Diyecek olursak; aslında bu iş uzmanlık gerektirir. Ve Antika üzerinde detaylı bir bilgi birikimi gerektirir. Yine de herkes için görülebilecek bazı bilgiler vardır. Örneğin; her parça üzerinde yapılan döneme ait herhangi bir işaret genellikle bulunur. Şayet bulunmadığı taktirde de bu aşamada devreye güvenilir ve yılların verdiği tecrübeyle uzman birinin girmesi gerekir. Antikacı diyebileceğimiz bu uzmanlar o eşyanın malzemesi, işçiliği ve modeline bakarak o eşyanın antika olduğunu anlayabilirler.

İşte tam bu noktada Erciyes Spot Antalya İkinci El Eşya Alanlar Dünyası  olarak bir uzman gözüyle her çeşit  antika eşya alım-satımını üstlenmekteyiz. Antika eşya sektöründeki tecrübemiz uzun yıllara dayanmakla birlikte bu alandaki çalışmalarımıza yaklaşık 10 yıldır devam etmekteyiz. Antika satan yer olarak Antalya merkezli olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden antika alım-satımı yapmaktayız. Bu sektörün alım-satım sahaları biraz dar olmakla birlikte zaten çok talep görmeyen antika eşyalar günden güne zayıflayan bir sektör haline gelmektedir.

Bizde bu piyasayı canlandırmak adına bütün antika eşyalarınızı çok cazip fiyatlarla değerlendiriyoruz. Antikada güvenin adresi Erciyes Spot Antalya İkinci El Eşya Alanlar Dünyası olarak antika değeri taşıyan tüm eşyalarınızı firmamıza bekliyoruz.

Erciyes Spot Antalya İkinci El Eşya Alanlar Dünyası

Antalya Üçgen ikinci el ucgen@erciyesspot.com

Erciyes Spot Antalya İkinci El Eşya Alanlar Dünyası

Antalya Üçgen ikinci el gulluk@erciyesspot.com